Дитячі розвиваючі іграшки допомагають дитині відточувати свої навички і тренувати когнітивні здібності.

Це можуть бути як цілі комплекти, так і окремі предмети у вигляді лабіринтів, рамок, геометричних фігур, тварин, виконаних з дерева, тканини або пластика. Така різноманітність матеріалів забезпечує цілу гаму тактильних відчуттів, тренуючи дрібну моторику малюка.

Займаючись з розвиваючими іграшками, діти вчаться групувати їх за формою, кольором і розміром, вирішують головоломки, а також знайомляться з буквами і цифрами.

Які іграшки розвивають дитину?

Для кожного навику передбачений свій набір дитячих розвиваючих іграшок.

-Сортери - підбираючи потрібну фігурку для отвору, малюк розвиває абстрактне мислення, тренує пам'ять і дрібну моторику.
-Кубики - універсальні іграшки, одночасно службовці і будівельним матеріалом, і дидактичним посібником. Діти складають з них будиночки, розглядаючи букви і цифри, зображені на гранях.
-Конструктори - справжнє джерело корисних функцій. Збираючи складні фігури з окремих деталей, малюки розвивають пам'ять, абстрактне бачення, концентрацію, дрібну моторику. А намагаючись відтворити картинку, запропоновану виробником, вони вивчають кольори, форми і розміри.
Пазли і мозаїки - тренують посидючість, увагу і моторику.
Шнурівки - допомагають освоювати побутові навички в процесі гри.
Це основні види дитячих розвиваючих іграшок, але далеко не все.
Для самих маленьких особливо ефективні комплекти з декількох елементів:
-бізіборд;
-розвиваючий центр;
-лабіринт.

Користь розвиваючих іграшок.
Головне завдання дитини в ході дитячої гри - досліджувати навколишній світ і випробувати свої сили, маніпулюючи предметами і створюючи з їх допомогою щось нове.

І тут розвиваючі іграшки мають особливе значення, підтримуючи природний інтерес і допитливість. Щоб почути музику, малюк повинен натиснути на кнопку. Щоб побудувати вежу - поставити один кубик на інший. В ході здійснення зустрічних дій і спостереження за результатами своїх зусиль дитина знайомиться з законами природи, а також вчиться терпінню і наполегливості.

Про нас

Магазин «Івашка» - це не просто магазин дитячих іграшок. Це магазин в якому є душа ❤️ Працюємо ми з 2016 року, за роки відданої праці ми змогли зробити щасливими тисячі дітлахів і це найголовніша наша місія!

 

Наші контакти

м. Чернігів, Проспект Перемоги 95а, Україна